Ashley Tisdale Fan

Üye Olanlar Pişman Olmaz Sürekli Online Olmaya Bakın Paylaşım yapın x)

AnasayfaKapıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Emolarla ilgili haber !!!

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Rock_Ashley
OoOo Şimdi Banlı
OoOo Şimdi Banlı

Kadın
İş/Hobiler : Tv İzlemek , Pcde Takılmak
Lakap : Rockcı Hanım XD
özєL кuLLaηıćı вaşLığı       : Rock_Prensesi_Ashley^Ci
єη Sєωdiğiηiz hSм кaяaктєяi : Ashley
PaylaŞım gücü :
0 / 1000 / 100

MesajKonu: Emolarla ilgili haber !!!   Salı Eyl. 08, 2009 1:52 pm

Kayıp Büşra ve Cansu’nun arkadaşlarının ‘EMOlarla takılıyorlardı’ ifadesi soruşturmanın seyrini değiştirdi. Polis bu akıma kapılan gençleri ve bulundukları mekanları araştırıyor

GÜL ÇELİKKOL İSTANBUL

Bağcılar’da dört gün önce kaybolan Büşra E.(13) ve Cansu B’yi (14) arayan polis, genç kızların tüm arkadaşlarını ve takıldıkları mekanları mercek altına alırken, arkadaşlarının ‘Onlar EMOlarla takılıyordu’ demesiyle gözler son dönemde İstanbul’da Emo adıyla yayılan gençlik akımına çevrildi. Death Metal tarzı müzik dinleyen ve farklı görüntüleriyle dikkat çeken, içlerinde çok zengin ve fakirlerinde bulunduğu EMO’ya katılan gençlerin son derece düzgün görüntülerine rağmen ‘Param yok, bozuğun var mı’ diye sorarken karşınıza çıkabileceği belirtiliyor.

‘CANSU, EMOLAR GİBİ YAŞIYORDU’

Cansu ile Büşra’nın son görüştüğü kişilerden C.K’ya ulaşan star, genç kızların EMOlarla hareket ettiği yönünde bilgilere ulaştı. C.K.(16), star’a yaptığı açıklamada, ‘Cansu’yu yakın arkadaşı O.D aracılığıyla tanıdım. O.D. Cansu’nun eski arkadaşıydı. Bakırköy sahilinde tanışmışlar ve sonra internetten konuşmaya devam etmişler. Yaklaşık 3 aydır Cansu’yu görmedim. Evden kaçacak bir kız değildi. Ama EMOlarla yakın ilişki içindeydi. Onlar gibi davranıp onlar gibi yaşıyordu’ dedi.

‘ATEŞTUĞLA’DAYIM’ DEDİ KAPATTI

Hayatlarından endişe edilen iki kızla ilgili ilk haber ise arkadaşları Harun T’den geldi Okuldan ayrılıp kuaförlük yapan Cansu’nun arkadaşı Harun T. (17) Cansu’nun üç gün önce kendisini aradığını belirterek, ‘Bana ‘Ateştuğla’da’yım’ dedikten sonra telefon kesildi. Ama Cansu bana daha önce Avcılar’da oturan O.D. ve C.K. isimli şahıslar ile görüştüğünü söylemişti’ dedi.

MAHALLEDEKİ SARIŞIN GENÇ KİM?

Cansu’nun kardeşi Cafer (13) ise, ablasının en son telefonda Batu isimli birisiyle konuştuğunu belirterek ‘Tamam ya geliyorum’ diyerek telefonu kapattığını ve kimliğini dahi almadan evden çıktığını söyledi. Aileler ise Cansu ve Büşra’nın kaybolmadan 1 hafta önce sarışın, uzun boylu, mavi gözlü bir gencin çevrede dolaştığını söyleyerek, ‘Bu kişi, kızlarımızın internette tanıştığı B. veya S.K olabilir’ dedi. Ayrıca aileler Harun T.’nin davranışlarından şüphelendiklerini belirtti.

EMOlar kimdir?

EMOlar olarak bilinen gençler, farklı görüntü ve konuşmalarıyla dikkat çekiyor. Kendi aralarında kullandıkları farklı bir dilleri var. Saçlarını tek gözlerini kapatacak kadar öne yatırmaları, spreyle kabartmaları, yüzlerine abartılı piercing takmaları, dövmeleri ve Converse ayakkabılarıyla dikkat çekiyor. Eşcinselliğin ve biseksüelliğin de bu grup içinde yaygın olduğu belirtiliyor. EMOlar ‘Anethema’ gibi heavy metalin bir türü olan death metal gruplarını dinliyor ve örnek alıyorlar.

‘Onların parasını yiyoruz’

star’a açıklama yapan Harun T., ‘Cansu ile ortak arkadaşları aracılığıyla tanıştık ve yakın arkadaş olduk. Cansu, sevdiğim bir arkadaşımdı. Bakırköy’de takılır, sahilde gezer, sinemaya giderdik. Cansu ile ortadan kaybolmadan önce görüşemedik. Onu 2 hafta önce aradığımda bana taşınacaklarını, bu nedenle görüşmeyeceklerini söyledi. Cansu son olarak bana arkadaşı O.D’den bahsetti ama sonra görüşemedik. Cansu ile Büşra’nın parası olan arkadaşlara karşı bir sempatisi vardı. ‘Onların parasını yiyoruz’ diyorlardı’ diye konuştu.

Haber Kaynağı: Star Haber
Kullanıcı profilini gör http://ashleytisdale.0forum.biz/
αѕнLєу●ѕıLα
adмiη
adмiη

Kadın
İş/Hobiler : İnternette Gezmek, Foruma Girmek
Lakap : Dr.Sıla
özєL кuLLaηıćı вaşLığı       : ρєLιη кαяαнαη'ıм мανι gözLü мєLєğιм...
єη Sєωdiğiηiz hSм кaяaктєяi : αѕнℓєу
Statü :
PaylaŞım gücü :
100 / 100100 / 100

MesajKonu: Geri: Emolarla ilgili haber !!!   Salı Eyl. 08, 2009 4:19 pm

KONU YANLIŞ YERDE AZRA^M :) EMOCULAR BÖLÜMÜNE TAŞIYORUM :)

Kullanıcı profilini gör http://www.ashleytisdale.0forum.biz/
pєLiη ♥ ναηєѕѕα
Süpєя мσd   
Süpєя мσd   

Kadın
İş/Hobiler : İşim Gücüm Pc XD
Lakap : VnSu
özєL кuLLaηıćı вaşLığı       : pLn
єη Sєωdiğiηiz hSм кaяaктєяi : Vanessa
Statü :
PaylaŞım gücü :
90 / 10090 / 100

MesajKonu: Geri: Emolarla ilgili haber !!!   Cuma Ağus. 13, 2010 4:23 pm

Teşekkürler.

Kullanıcı profilini gör http://ashleytisdale.0forum.biz/
♥ AshLeYeLiz ♥
Ladγ мσd
Ladγ мσd

Kadın
İş/Hobiler : Tv Ve Pc XD
Lakap : AshLeYeLiz
özєL кuLLaηıćı вaşLığı       : AshLey'^immmmm
єη Sєωdiğiηiz hSм кaяaктєяi : Ashley
Statü :
PaylaŞım gücü :
80 / 10080 / 100

MesajKonu: Geri: Emolarla ilgili haber !!!   Perş. Eyl. 23, 2010 2:14 pm

Gazetede okumuştum. Sağol.

Yeliz*Bonibonum*Ashley
Kullanıcı profilini gör http://ashleytisdale.0forum.biz
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Emolarla ilgili haber !!!   

Emolarla ilgili haber !!!
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Samantha Fox Haber Arşivi
» Stern Dergisi Ropörtajı